Также нужен совет при приобретен

Роллер.ком Украина !! :: FSK
::  
ivet

: 16.07.2008
: 5

: 16, 2008 - 16:51     : Также нужен совет при приобретен

Вообщем, пока что я понял, что в Киеве бывают ролики которые считаются FSK таких производителей и моделей:

K2 Fatty Paris - Читал описания мне очень понравилось. ? где их вообще реально купить ?! В Драйв-Спорте их, сказали, не будет.

K2 Frontman - говорят что тоже что Фатти Парис хотелось бы услышать побольше.

Powerslide Cell-2 - откатал на них недели две, чуствую себя, если честно, странно. Кажется что рама слишком легко стирается.

SEBA FR2 2008 - вообще не знаю о них Н?ЧЕГО и если честно, почему-то очень сильно меня привлекают отзывы о них. розкажите хоть что-то.

Теперь соспсна основное что меня волнует. Кто катался на каких роликах, какие ощушения, что стоит изменить для более комфортного фрискейтинга ?! Восновном: прыжки через не высокие преграды, слайд.
Padawan.AVT

: 03.12.2007
: 276

: 16, 2008 - 23:04     : Re: Также нужен совет при приобрет

ivet ():
Вообщем, пока что я понял, что в Киеве бывают ролики которые считаются FSK таких производителей и моделей:

K2 Fatty Paris - Читал описания мне очень понравилось. ? где их вообще реально купить ?! В Драйв-Спорте их, сказали, не будет.

K2 Frontman - говорят что тоже что Фатти Парис хотелось бы услышать побольше.

Марка К2 якось не популярна у тусовці, та й по фоткам брати для ФСК роли без баклі (про баклю з підкачкою взагалі мовчу) з п'яточним ременем - ІМХО це не ФСК а наворочений фітнес. Та й за такі гроші краще взяти Себа ФР1

:
Powerslide Cell-2 - откатал на них недели две, чуствую себя, если честно, странно. Кажется что рама слишком легко стирается.

Ги! Такого ще не чув Smile Фтопку цели - бакля натирає ногу, бут з паганою боковою підтримкою (як на мну, хоча ХЗ - влаштовував поки не почав катати більш-менш серйозний слалом), жорсткий антишок (після години стрибків чи бруківки п'ятка тобі буде співати Smile ). Єдиний їх плюс - вони реально неубиваємі! Сам катав кілька місяців - на них вчитись нормально, але на щось більше я б брав більш професійні роли

:
SEBA FR2 2008 - вообще не знаю о них Н?ЧЕГО и если честно, почему-то очень сильно меня привлекают отзывы о них. розкажите хоть что-то.

FR2 фтопку, краще FR1. Це реально прикольні роли для фріскейту - пластиковий шел, змінні слайдери, термоформований лайнер, міцьна рама, змінні антишоки (катати на 2 м'яких просто пісня!). Головний мінус - китайська зборка (ламаються усілякі дрібні деталі і треба їх шукати, бо на них великий попит)

:

Теперь соспсна основное что меня волнует. Кто катался на каких роликах, какие ощушения, что стоит изменить для более комфортного фрискейтинга ?! Восновном: прыжки через не высокие преграды, слайд.

Змінити? Smile Купити роллерські шкарпетки, а для невисоких стрибків і легких слайдів і фітнеса підійдуть.

: 03.12.2007
: 276

: 16, 2008 - 23:05     :

Ще подивись в сторону Powerslide Vintage & Powerslide Maven (вони ж Skali pro) - теж прикольні для ФСК роли

: 16.07.2008
: 5

: 17, 2008 - 13:08     :

короче заказал себе Себа ФР-1, жду.
:   
           Роллер.ком Украина !! :: FSK : GMT + 2
1 1